Get Adobe Flash player

Змагання з самбо серед наймолодших вихованців ДЮСШ «Україна» (відео)

 

У Чернігові пройшли змагання з боротьби самбо серед наймолодших вихованців ДЮСШ «Україна» . Багато хто вперше спробував себе на татамі, але корисний досвід отримали усі. Можливо з них виростуть майбутні чемпіони Європи та світу. Детальніше з місця подій – наші кореспонденти.

 

Після об’єднання декількох чернігівських спортивних шкіл на базі дитячо-юнацької спортивної школи «Україна» у Чернігові з’явилась секція з боротьби самбо. Зараз там тренуються вже 60 дітлахів під керівництвом майстра спорту з дзюдо та самбо Валерія Внукова.

 

На тренуваннях дітлахам викладають два бойових мистецтва: дзюдо та самбо. Адже у такому віці – на такому етапі підготовки — немає принципової відмінності у цих видів єдиноборств. Але дітлахи вже обирають для себе, яким видом вони будуть займатись у майбутньому.

 

Обласна федерація самбо на чолі з новообраним президентом Петром Пекуром за підтримки ГО «Громадський актив України» влаштували перші змагання для наймолодших вихованців школи – 2006-2009 років народження. Приїхали на ці змагання і самбісти з Ріпок. Загалом майже 80 учасників вперше в своєму житті змагались за призові місця.

 

Перший вихід на татамі та перші змагання — завжди хвилюючий момент. Але юні самбісти показали досить непогані результати. Можливо у майбутньому з них виростуть чемпіони Європи та світу. На переможців чекали призи й подарунки від обласної федерації самбо та «Громадського активу України». Але найголовніше – корисний досвід та перші враження від змагань.

Передачі


ПогодаКурси валют