Get Adobe Flash player

Вчетверте у Чернігові працювало «Містечко професій» (відео)

 

Вчетверте у Чернігові реалізують проект «Містечко професій». Цього року рекордна кількість професій представлена у містечку — 106. Організатори продовжують працювати над тим, аби залучити до проекту ще більше учасників. Цьогоріч про свою професію дітям розказав і заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

 

Проект «Містечко професій» був цілком ініціативою колишнього педагога Тетяни Люльки. Каже, ідея виникла, коли її сини постали перед одним із найважчих рішень у житті – вибором професії. Тоді жінка задумалась, що не лише її діти, а й інша молодь рано чи пізно має прийняти це складне рішення.

Тетяна Люлька, ініціатор проекту: «50% людей обирають професію не свідомо. Цим проектом ми хочемо допомогти дітям зробити цей вибір свідомо».

 

Проект реалізується у Чернігові вже четвертий рік поспіль. Цього року рекордна кількість професій, представлених у «містечку» — 106. Тут можна відчути себе ким завгодно, це дає можливість дітям визначитись із тим, що їм дійсно подобається, кажуть організатори. Адже важливо любити те, що ти робиш.

Тетяна Люлька, ініціатор проекту: «Чому в одному ресторані кава смачніша, ніж в іншому? Тому що він любить те, що він робить».

 

У «Містечку професій» дітям дали змогу відчути себе на місці дорослих. Пройти важливі етапи дорослого життя, як наприклад, отримання першого паспорта. Документ маленьким громадянам підписав заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

 

Хоча документ і несправжній, діти все одно поставились серйозно, адже тепер вони можуть відчути те, що відчувають дорослі. Дехто вже знає,  ким хоче бути, а хтось сподівається, що знайде майбутнє тут, у «містечку».

 

Цього року у містечку дітям було що подивитись. Тут представили більше 40 професій. Все можна було спробувати та роздивитися. Щороку найбільшу кількість професій у містечку представляють працівники ДСНС.

 

Окрім цього діти мали змогу спробувати себе у ролі поліцейського. Проте, до лав правоохоронців беруть не всіх, адже треба знати закони та права громадян. Тож прямо у містечку копи перевіряли обізнаність дітей у правилах дорожнього руху.

 

Найсмачніша професія зібрала чимало дітвори. Аби бути кондитером, треба трохи фантазії, трохи практики і ще один маленький секрет.

 

За гарну роботу має бути і відповідна заробітна платня. Дітям за участь давали валюту «Містечка професій», за неї потім можна було придбати солодощі чи іграшки.

 

Передачі


ПогодаКурси валют