Get Adobe Flash player

Успіхи чернігівських боксерів на Всеукраїнській універсіаді з боксу (відео)

 

З Всеукраїнської універсіади з боксу Чернігівщину представляли Андрій Тимошенко, Максим Воронін та Данило Жасан. Всі троє спортсменів привезли медалі: Андрій став чемпіоном, Максим та Данило – призерами змагань. Як вдалося досягти таких вагомих результатів, переможці та тренери розповіли на зустрічі з шанувальниками боксу.

 

Успішні виступи трьох чернігівських боксерів на ХІІІ Універсіаді  у Харкові підтвердились золотою та двома бронзовими медалями наших спортсменів.

Валерій Бондаренко, тренер: «Ранее  такого не было. Привезти медали с универсиады — это, чтобы вы понимали, по уровню как чемпионат Украины среди взрослых. И у  нас были медалисты, но последняя медаль была в далеком 2007 году, и в 2013 году Дмитрий Митрофанов занял 1 место. В данный момент от области поехали реально сильнейшие спортсмены и мы рассчитывали на максимальный результат. Так и получилось».

 

У Всеукраїнській універсіаді з боксу взяли участь 130 спортсменів з 19 регіонів.  Андрій Тимошенко став чемпіоном у ваговій категорії 75 кг.

Віктор Балабко, тренер: «Андрей провел 4 боя и в 3 боях он выиграл у трех мастеров спорта».

 

Андрій Тимошенко, Максим Воронін, Данило Жасан та Денис Пісоцький  — ці прізвища як переможців найближчими роками мають звучати не лише на українському, а й світовому рівнях.

Євген Артюх, віце-президент обласної федерації боксу: «У нас 4 человека таких, перспективные ребята, на которых федерация обращает внимание, пытаемся упростить им тренировочный процесс, это наша надежда. Это ребята, которые сейчас сидят за этим столом плюс Денис Писоцкий, который сейчас не присутствует, сейчас на них возлагается надежда, чтобы они показали взрослый бокс, чтобы они показали результаты и достойно вошли в основу сборной Украины».

 

Найближчі змагання розпочнуться наступного тижня в Каунасі, там пройде міжнародний турнір, в якому візьмуть участь і чернігівці.

Передачі


ПогодаКурси валют