Get Adobe Flash player

Проект капремонту будинку на Попудренка, 16 підготують до кінця травня (відео)

 

Стан аварійного будинку в Чернігові на вулиці Попудренка, 16 дослідили сьогодні представники міської влади, архітектори й будівельники спільно з відселеними звідси мешканцями. Влада пропонує капітальний ремонт будинку. Проект ремонту обіцяють розробити до кінця травня. Але значна частина людей, як і раніше, відмовляється повертатися до цього житла.

 

У чотириповерховому 112-кімнатному будинку в Чернігові на Попудренка, 16 стався обвал у грудні минулого року. Кілька квартир були зруйновані, одна людина загинула. Мешканці розселені зараз по гуртожитках навчальних закладів, частина живе у родичів.

 

За зиму й весну, буваючи в своїх квартирах, відселені мешканці спостерігають тріщини в стелях, підлозі, стінах, які розширюються. Хоча їм кажуть, що це тріщини не в плитах перекриттів, а в бетонних стяжках.

Мешканці з тривогою сприймають ідею щодо капітального ремонту цього будинку і повернення до нього.

 

Проект капітального  ремонту передбачає зміцнення стін, зведення шатрового даху, заміну вікон.

А от фундамент посилювати не збираються.

І це викликає заперечення з боку мешканців, серед яких є й будівельники, як наш співрозмовник Олександр – будівельник з 22-річним стажем.

 

Проект ремонту обіцяють розробити до кінця травня.

Начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Почеп наполягає на тому, що врешті-решт висновок стосовно проекту буде позитивним.

 

Але з іншого боку представники міської влади не відмовляються й від іншої версії розвитку подій – зведення нового будинку. На це потрібен інвестор, адже у міста, як пояснюють, коштів на це немає, та й спрямувати бюджетні гроші на такі потреби не дозволяє законодавство.

 

Нового етапу переговорів щодо долі будинку на Попудренка, 16 варто чекати наприкінці травня – на початку червня, після отримання проекту капітального ремонту та його експертної оцінки.

Передачі


ПогодаКурси валют