Get Adobe Flash player

Україна зустріла першу хвилину миру (відео)

Світ відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 8-го травня. Десь це державне свято, десь ні, але в будь-якому випадку – пам’ятний день. На пострадянському просторі звикли до 9-го травня – свого часу розбіжність виникла через те, що в ту хвилину, коли підписувався акт капітуляції фашистської Німеччини 8-го числа, в СРСР було вже 9-те. Але й тут є свої історичні тонкощі.

 

Чернігівці вже вдруге долучилися до відзначення річниці перемоги над нацизмом в день, коли її відзначає світова спільнота – 8-го травня. В Катерининському храмі пройшла культурно-просвітницька акція «Перша хвилина миру», організована низкою громадських організацій.

 

Серед учасників заходу – і представники Корпусу Миру Сполучених Штатів Америки, країни-учасника антигітлерівської коаліції. Знову українці і американці зустрічали перемогу разом.

 

«Перша хвилина миру» — виступи істориків, представників громадських організацій, вояків, молебень за Україну, що втратила в Другій світовій 10 мільйонів синів і дочок. Що таке втрачати на війні найрідніших, як ніхто, знають члени «Єдиної родини Чернігівщини» — організації, що об’єднує батьків загиблих героїв АТО. І як ніхто, вони знають, як потрібен Україні мир.

Передачі


ПогодаКурси валют