Get Adobe Flash player

Три роки з дня створення 41-го батальйону (відео)

10-го травня виповнюється три роки з дня створення 41-го батальйону. Спочатку це був батальйон територіальної оборони, згодом окремий мотопіхотний. Наші земляки – бійці цієї частини – брали участь у боях у Донецькій і Луганській областях.
У суботу в Чернігові відбулися урочистості до річниці підрозділу. Захід об’єднав вшанування загиблих побратимів, спілкування ветеранів, спортивні змагання й святковий концерт.
41-й батальйон територіальної оборони, або «Чернігів-2» – так називався в травні 2014-го року цей підрозділ, до якого були мобілізовані 478 бійців з усієї області. І бої в Луганській та Донецькій областях, у тому числі під Дебальцевим, і взагалі всі ці три роки перетворили військову частину на сім’ю, тому на річницю до Чернігова їдуть як на зустріч з рідними, каже Станіслав Прощенко з Ніжина.
Урочистості почалися на Красній площі з мітингу біля меморіальної стели пам’яті воїнів, загиблих на Сході. Серед увічнених на стелі імен – одинадцять їхніх найближчих побратимів, воїнів 41-го батальйону.
Рідні загиблих героїв, ветерани підрозділу, громадські активісти й представники влади поклали квіти до меморіальної стели. Заупокійну літію по загиблих героях відправив благочинний храму Святої Катерини Євген Орда.
Організатори заходів виступили з ініціативою об’єднати всіх ветеранів бойових дій на Сході і таким чином влаштувати спільне свято. Поки що урочистості зібрали тільки ветеранів 41-го батальйону, але ініціатори сподіваються, що на їх пропозицію відгукнуться.
Учасники урочистостей також вшанували пам’ять побратимів на кладовищі Яцево. Цього ж дня відбулися приурочені до «Дня народження» частини спортивні змагання і концерт.

Передачі


ПогодаКурси валют