Get Adobe Flash player

Учасників війни традиційно вітали в обласному госпіталі ветеранів (відео)

 

Для них влаштували концерт, зі святами привітали їх і керівники області. З кожним роком тих, хто боронив рідну землю під час Другої світової, стає все менше.

 

Лише двоє учасників бойових дій Другої світової та близько 20 бійців АТО нині перебувають на лікуванні у обласному госпіталі для ветеранів. Так одне покоління захисників поступово змінює інше. Кілька десятків пацієнтів, які народилися в роки війни або ж жили під час окупації. На постійне лікування сюди приходить і Ніна Кравцова. Жінці 86 років, каже, тут піклуються і допомагають постійно підтримувати здоров’я.

 

До 72-ї річниці перемоги над нацистським загарбником для учасників війни та ветеранів влаштували урочистості.

 

Госпіталь ветеранів війни у Чернігові працює вже 15 років. Тут відкрили і реабілітаційний центр для учасників бойових дій у зоні АТО. Вже близько 300 чоловік пройшло лікування. Пацієнти отримують безкоштовне лікування та харчування. Лікарі кажуть, всього вистачає.

 

Обласна рада в минулому році прийняла програму по підтримці ветеранів, учасників бойових дій та бійців АТО на 3 мільйони 700 тисяч гривень. Цих грошей, зазначають, має вистачити на лікування та підтримку героїв.

Передачі


ПогодаКурси валют