Get Adobe Flash player

У Чернігові вшанували пам’ять артистки Раїси Решетнюк-Костарчук (відео)

 

Раїса Решетнюк-Костарчук була однією з найвизначніших громадських і культурних діячів Сіверщини. Третю роковину її смерті вшанували друзі та колеги на чернігівському кладовищі Яцево. Там проходило освячення її пам’ятника, була відслужена літія.

 

Вона була засновницею і головою Чернігівського відділення Союзу українок, активісткою чернігівської «Просвіти», лауреатом багатьох премій та заслуженою артисткою України. Словом, культурне життя Чернігівщини багато чим завдячує цій дійсно невгамовній і самовідданій людині.

 

Вшанувати пам’ять Раїси Решетнюк-Костарчук рідні та близькі зібрались біля її пам’ятника. Вокальна група Чернігівського академічного народного хору зробила і свій внесок — виконала «Чуєш, брате мій». І не випадково — пані Раїса довгий час була у складі цього хору.

 

Особливим здобутком Раїси Решетнюк-Костарчук стало заснування в 1989 році Чернігівського відділу Союзу українок. Ця спілка проводила активну просвітницьку роботу й відроджувала українські народні традиції. Ця благородна справа, на щастя, продовжується.

 

Пам’ятник цій видатній жінці і її чоловікові на кладовищі Яцево освятили й відслужили літію.

Передачі


ПогодаКурси валют