Get Adobe Flash player

Олена Костевич знову отримала звання «кращої спортсменки» (відео)

 

 

Олена Костевич — краща спортсменка березня. Вона вже вчетверте визнана кращою спортсменкою місяця в Україні. Цього разу звання спортсменка отримала за високі результати на чемпіонаті Європи з кульової стрільби. Чернігівка стала срібною призеркою змагань. Додому Олена повернулась всього на декілька днів. Скоро вона поїде на збори до Польщі, а потім готуватиметься до етапу Кубка світу у Мюнхені.

 

Олена Костевич визнана кращою спортсменкою березня. Для чернігівської стрільчині це вже не вперше. Олена Костевич вже отримувала звання «кращої спортсменки» травня 2011-го, а також лютого та жовтня 2012 року. Високе визнання від Національного олімпійського комітету спортсменка отримала за свої високі результати, які вона показала на чемпіонаті Європи, що проходив у словенському місті Марибор. В облдержадміністрації у неформальній обстановці Олену із черговими досягненнями привітав і очільник області, а за сумісництвом очільник обласного осередку НОК Валерій Куліч.

 

Цьогоріч, каже Олена, у правила були внесені деякі поправки. Проте, це не сильно вплинуло на результат спортсменки. Сама стрільчиня зізнається, після довгого перепочинку від Олімпіади форма бажала кращого.

 

Із приємних нововведень, каже спортсменка, запровадження нікнеймів. Чернігівка тепер виступає під ніком «The Iron». Для наступних змагань вже купили два нових пістолети. Їх спортсменка чекає-не дочекається.

 

Не встигли повернутись із одних змагань, треба їхати на інші. На спортсменку чекають збори у Польщі, далі — етап Кубка Світу в Мюнхені. Не за горами, каже тренер Олени, і Олімпіада.

Передачі


ПогодаКурси валют