Get Adobe Flash player

Чернігівщина провела в останню путь ще одного захисника (відео)

 

Після обстрілу з міномета селища Верхньоторецьке, що на Донеччині 27-річний Павло Смирнов потрапив до шпиталю із тяжкими пораненнями осколками міни. Врятувати солдата лікарям не вдалось, боєць помер від великої втрати крові. У Чернігові біля Катерининського храму рідні, побратими та друзі прощалися із старшим солдатом 72-ї окремої механізованої бригади.

 

Із тяжкими пораненнями осколками міни у живіт та пахову частину доставили Павла Смирнова до шпиталю у Торецьку. Лікарі боролися за життя хлопця. Проте він, не пробувши у лікарні і дня, помер від великої втрати крові. Рідні, близькі, друзі та побратими прощалися із Павлом Смирновим біля храму Святої Катерини у Чернігові.

 

Народився Павло у селі Полуботки поблизу Чернігова. Навчався у Чернігівській першій школі.  Хлопець служив за контрактом. Сам вирішив піти на фронт разом із молодшим братом. Любив спорт, був завжди активним хлопцем.  Із його школи багато хто пішов на фронт, але не повернувся він один.

 

22 квітня — роковий день для Павла Смирнова. Під час обстрілу мінометного обстрілу селища Верхньоторецьке, що на Донеччині 27-річний хлопець потрапив до шпиталю. Зі слів батьків, Павла намагався врятувати його рідний брат Олексій.

 

До ротації Павлу залишалось півроку. Після смерті брата додому повернувся Олексій. Рішенням командування бійця відпустили додому, більше у зону АТО він не повернеться.

Передачі


ПогодаКурси валют