Get Adobe Flash player

Психологічний квест для старшокласників Чернігова (відео)

 

Психологію у маси. Викладачі Академії пенітенціарної служби та курсанти-психологи організували для старшокласників Чернігова інтерактивний захід «Світ психології». Арт-терапія та психоаналіз як засоби впливу на молодь — вибирати правильну життєву позицію, виховувати взаємоповагу, терпимість і небайдужість.
Можливість пізнати ази психології та самим відчути себе психологами отримали учні старших класів чернігівських шкіл. З нагоди Всеукраїнського дня психолога у Чернігові викладачі та курсанти-психологи Академії державної пенітенціарної служби організували інтерактивний захід «Світ психології».

 

Учасникам пропонують пройти психологічний квест: назвати відомих психологів, розгадати психологічний кросворд, помізкувати над різними життєвими ситуаціями.

 

Популярний напрям у психології — арт-терапія, вплив за допомогою мистецтва на психоемоційний стан людини. Завдання для учасників заходу – розмалювати різними кольорами картинку. З того, які обере, про неї можна багато сказати, каже майбутній психолог Вадим Остапчук.

 

Окремо організована так звана «зона антибулінгу». На стіні — поради протидії цькуванню, які склади курсанти Академії пенітенціарної служби. Учасники заходу до цього списку додають свої.

 

Таким інтерактивним заходом викладачі та курсанти Академії пенітенціарної служби прагнуть привернути увагу молоді до професії психолога. Перший рік у навчальному закладі почали готувати офіцерів-психологів, які займатимуться психокорекційною роботою з людьми, що потрапили до місць позбавлення або обмеження волі.

Передачі


ПогодаКурси валют