Get Adobe Flash player

У Варвинському районі – полум’я до неба (відео)

У рамках навчальних зборів на полігоні психологічної підготовки пожежників 5-го державного пожежно-рятувального загону провели практичні польові навчання курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки . У них взяло участь близько 300 чоловік особового складу, а також було залучено понад 20 одиниць пожежної техніки.

 

Для курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля бачити великий вогонь вже не вперше. Проте, кажуть, жодна пожежа не схожа одна на іншу, а тому все сприймається як нове. Навчання на полігоні психологічної підготовки пожежників 5-го державного пожежно-рятувального загону востаннє проводили декілька років тому. Потреба у такого роду тренуваннях не зникає, а тому цього року 4-5 курси мали змогу пройти ще одне «хрещення вогнем».

 

Полігон для навчання пожежників створили після масштабної пожежі на Гнідинцівському газопереробному заводі. На Чернігівщині видобувають нафту і газ, а це само по собі великий ризик в плані пожежної небезпеки. Саме тому молоді курсанти мають бути готові до всього, цьому їх навчають ще з перших курсів.

 

Рятувальники гасили полум’я у відкритому резервуарі з нафтопродуктами, на технологічних установках по переробці газу, а також ліквідували горіння потужного газового фонтану.

Передачі


ПогодаКурси валют