Get Adobe Flash player

Біля Рівнопілля знайшли тіло солдата (відео)

Пошуково-патріотичні клуби розпочали цьогорічний сезон. У Чернігівському районі поблизу села Рівнопілля активісти знайшли й підняли останки тіла загиблого воїна часів Другої світової війни. Найімовірніше, це учасник оборони Чернігова восени 1941-го року.

 

Один із активістів пошукового клубу «Патріот» під час самостійної розвідки в полі неподалік від села Рівнопілля Чернігівського району виявив рештки тіла загиблого солдата періоду Другої світової війни. Відомо, що в цій місцевості йшли бої у вересні 1941 року під час оборони Чернігова.

 

Вже після Великодня пошуковці вирішили підняти останки тіла для перепоховання.

 

Їх вдалося виявити завдяки тому, що металошукач зреагував на сталеву каску, закопану поруч. Крім цього, знайдені тільки дрібні предмети: кілька монет і рештки шкіряного ременя. Медальйону з документами немає, тому неможливо й встановити особу загиблого бійця.

 

Поблизу розташований маленький хутір П’ятихатки (інша назва – Миколаївський хутір) Халявинської сільської ради. Його жителька розповідає, що їй та сусідам відомі й ще кілька місць поховань загиблих солдатів та мирних жителів, розстріляних гітлерівцями під час окупації.

 

Пошуковий клуб «Патріот», заснований свого часу відомим істориком і краєзнавцем Герардом Кузнецовим, таким чином розпочав цьогорічний сезон. У цьому році – скоріш за все, влітку –  планують зокрема провести розкопки в Новгород-Сіверському районі.

 

У випадках, коли при останках загиблих знаходять  документи, про це, звичайно, повідомляють нащадкам. І тоді, як кажуть пошуковці, для цієї сім’ї світова війна нарешті закінчується.

Передачі


ПогодаКурси валют