Get Adobe Flash player

Двадцять п’ять років відданої праці (відео)

Територіальний центр соціального обслуговування Деснянської районної в місті Чернігові ради святкує ювілей. 99% його працівників – жінки, і вони не просто доглядають за літніми людьми, а й підтримують їх, діляться своїм душевним теплом, заохочують до творчості. На урочистостях з нагоди свята – слова вдячності від підопічних, а від влади – почесні відзнаки.

 

Гарною піснею та словами вдячності вітали працівників Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району Чернігова їх підопічні. Закладу вже двадцять п’ять років і ті, кому він покликаний допомагати, називають його «центром порятунку». «Соціальна сфера – це не тільки сфера діяльності, це сфера людської душі», — каже директор департаменту соцзахисту Олег Русін. Щоб працювати з людьми, які потребують допомоги, потрібно бути щирим і відкритим, вміти співчувати, розуміти проблеми підопічних. Олег Русін, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації: «Приходить соціальний працівник: з кимось треба поговорити, комусь допомогти, комусь прибрати, комусь зварить, комусь їсти принести. І соціальний працівник не має права на поганий настрій, не має права на якість проблеми вдома – має прийти і подарувати людині свято, свято спілкування, в першу чергу, з людиною».

 

Центр охоплює майже тисячу сімсот підопічних, це найбільший відсоток в області. Його працівники не просто доглядають за одинокими непрацездатними громадянами, а й відкривають у них таланти, чим літні люди  дуже пишаються. Жартують навіть, що в творчості їм вдається все, окрім танців, та на наступному ювілеї центру обіцяють ще й затанцювати. Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Для цих людей ви, мабуть, більше ніж опікуни, ви в багатьох речах як члени родини. Саме ваша праця є прикладом тієї турботи, звитяги, і до неї не можна ставитися по-іншому, як з великою шаною і подякою».

 

Подякували працівникам центру за відданість професії і на офіційному рівні: вони отримали почесні відзнаки від обласної, міської та районної влади.

Передачі


ПогодаКурси валют