Get Adobe Flash player

Поминальна служба в «кварталі АТОвців» на «Яцево» (відео)

 

Великодні свята завершуються Радуницею – «Пасхою померлих», коли в Україні традиційно рідні та близькі покійних вшановують їх пам’ять. У Чернігові на кладовищі «Яцево» тепер вже також традиційно в цей день збираються рідні та близькі героїв, що вступили в Небесне Воїнство, їх бойові побратими, просто небайдужі люди, які розуміють, заради кого здійснили свій мученицький подвиг хлопці.

 

Поминальна служба. Отець Олег і отець Євген служать її в так званому «кварталі АТОвців» на чернігівському кладовищі «Яцево». Тут за тиждень після Пасхи – в поминальний день — другий рік поспіль збираються рідні та побратими загиблих Героїв – вшанувати їх пам’ять.

 

Згадують обставини, за яких здійснили свій військовий і християнський подвиг Герої. Здійснили заради простої речі – аби українці просто бачили над собою мирне небо.

 

Квіти лягають до найсвіжішої в цьому секторі могили – бійця 72-ї бригади Дмитра Пономаренка. Квіти лягають до пам’ятника кожного похованого тут бійця.

 

Подвиг Героїв – багато в чому заради дітей. З дитячих рук в небо злетіли білі кульки – традиційні символи душ загиблих бійців. І діти біля їх могил – як символ того, що Україна продовжує боротися.

 

Передачі


ПогодаКурси валют