Get Adobe Flash player

Студенти вчаться рукопашному бою (відео)

Студенти чернігівських вишів та діти військовослужбовців отримали можливість навчатися азам рукопашного бою у професіоналів. Інструктори військової служби правопорядку на основі армійських методик розробили програму для цивільних.

 

З початку розминка, далі — комплекс вправ для загального фізичного розвитку. І лише після цього — відпрацювання самих прийомів рукопашного бою. Так свою роботу з цивільними будують інструктори з рукопашного бою Чернігівського зонального відділу військової служби правопорядку. Двічі на тиждень заняття проходять на базі Чернігівського національного педагогічного університету. До навчальної групи, що складається з двох десятків чоловік, входять студенти та діти військовослужбовців. Втім, програма їхніх занять не така вже й проста, бо ж розроблялася вона на основі армійських методик. Леонід Левченко, інструктор з рукопашного бою: «Это рукопашный бой, панкратион, самбо, боевое самбо, контактный, полуконтактный, бокс, ну в принципе по всех разделах, по которых можно выступить, мы выступаем. Некоторые, ребята которые занимаются здесь, брали участь в городских, областных, всеукраинских турнирах и турнирах высшего значения».

 

Військові кажуть, молодь з задоволенням відвідує заняття та прагне нових спротивних успіхів. Дмитро Прискока, студент, син військовослужбовця: «Выбрал эту секцію, потому что, ну, во-первых, это было бесплатно, ну, как-бы хотелось заниматься. Во-вторых, я позанимался и понял, что это хороший тренер и мне нравится, как он ведёт тренировки. Ну и сама мотивация — как-бы выступать на соревнованиях и добывать первые места».

 

Тож вже найближчим часом секція з бойових мистецтв буде розширюватись, а її вихованці зроблять черговий крок до спортивних вершин.

Передачі


ПогодаКурси валют