Get Adobe Flash player

Спартакіада «Сила Духу» (відео)

Розділити життя на «до» і «після» травми. Саме так, як кажуть психологи, намагається зробити більшість потерпілих на виробництві.  Реабілітувати людей з особливими потребами, захистити їх інтереси і зробити достатньою якість життя – це завдання в тому числі і Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Соціальний проект фонду під назвою «Сила духу» започатковано п’ять років тому і нині ця спартакіада серед інвалідів праці допомагає сотням людей відчути, що вони здатні на більше.

 

Рівень відповідальності суспільства перед потерпілими на виробництві вимірюється не лише страховими виплатами: бажано лікувати і оздоровлювати людину і в фізичному, і в психологічно-емоційному плані. Цьому сприяє «Сила духу» — і в прямому, і в переносному значенні. Таку назву має спартакіада серед інвалідів праці. Змагання проводяться з 6 видів спорту: армрестлінг, дартс, бомбаскет, настільний теніс, шахи та піднімання гирь.

 

«Кидати і влучати в ціль» — Людмила Баркова, інвалід другої групи, каже, що це в неї з дитинства. Досягати свого попри біль. Дартс навчив її бути сильною. В спартакіаді вона бере участь вчетверте і має всі шанси стати чемпіонкою не лише на обласному, а й на всеукраїнському рівні, знову повторивши свою перемогу.

 

Віктор Ігнатовський з Менщини своє звання чемпіона з армспорту пояснює просто – «сила від природи».

 

Далі команда переможців області стане учасником  Всеукраїнської спартакіади, на якій учасники ще раз доведуть свою майстерність, найкращі спортивні і людські якості, прагнення до перемоги та… силу духу.

Передачі


ПогодаКурси валют