Get Adobe Flash player

У Чернігові з’явився великодній арт-об’єкт (відео)

Дітлахи вбрали дерева поблизу П’ятницької церкви пасхальними яйцями, які власноруч виготовляли та розмальовували. Таким чином малеча намагається прикрасити рідне місто та створити великодній настрій.

До Великодніх свят готуються усі, і дорослі і маленькі. Представники громадської організації «Нове покоління» давно замислювалися над створенням нового арт-об’єкту у Чернігові. І от до Великодня вони вирішили прикрасити місто писанками. Відгукнулись на таку ініціативу і представники центру безпритульних, які виготовили макети пасхальних яєць. А от розмальовувати писанки запросили особливих гостей з дитячого реабілітаційного центру, які з радістю згодились взяти участь у такому арт-проекті.

Дітлахи розмалювали близько 250 яєць, які прикрашатимуть Чернігів та створюватимуть настрій для всіх його мешканців. Місцем для нового арт-об’єкту обрали територію поблизу П’ятницької церкви та вулицю Серьожникова. Дітлахи вбрали дерева у свої пасхальні вироби.

Завдяки таким проектам дітлахи, які потребують особливої уваги, долучаються до благоустрою міста та можуть пишатися, що саме їхні роботи прикрашають Чернігів.

Передачі


ПогодаКурси валют