Get Adobe Flash player

У Чернігові традиційно обирали кращих спортсменів та тренерів області (відео)

«Бал Чемпіонів» — це своєрідне урочисте підбиття підсумків спортивних досягнень наших земляків. Церемонія нагородження вже проводиться 12 років поспіль. 2016-й був багатим на нагороди, зокрема, чернігівці відзначились на Олімпійських та Паралімпійських іграх.

Традиційним весняним заходом для спортивної еліти Чернігівщини є «Бал Чемпіонів». Його проводять вже 12 раз поспіль , захід є своєрідним урочистим підбиттям підсумків досягнень наших спортсменів. Щороку на церемонії визначають кращих спортсменів, тренерів та тих, хто допомагає розвивати спорт на Чернігівщині.

Минулий рік не дарма нарекли «Олімпійським роком». Серед збірної України за Олімпійські медалі боролися наші земляки: Олена Костевич, Дмитро Митрофанов та Ольга Бібік. 2016-й став визначним і для Олега Леня, який став чемпіоном паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

Загалом, кращих із кращих визначали у десятьох номінаціях. У номінації «Олімпійська надія Чернігівщини» перемогла чернігівська біатлоністка Христина Дмитренко – чемпіонка юнацьких олімпійських ігор.

Нагороду у номінації «Прорив року» отримала жіноча футбольна команда «Спартак». Цього року футболістки змогли вибороти чемпіонство серед всіх жіночих команд України в першій лізі. Нагородження спортсменів супроводжувалось творчими виступами. А також у холі міського палацу культури було розміщено виставку спортивних нагород чернігівських спортсменів.

Передачі


ПогодаКурси валют