Get Adobe Flash player

5-річний мандрівник (відео)

Два кілометри пройшов пішки із свого села на Сумщині через поле до траси, сів у автобус до Глухова, вийшов у Шостці і пересів на автобус до Новгорода-Сіверського, а потім — на автобус до Чернігова. Такий хитромудрий шлях із точки А у точку Б у героя цієї задачі вийшов тому, що йому…5 років.
Сергій Хавлук, начальник сектору Новгород-Сіверського відділу поліції: «Від мешканця села Орлівка надійшло повідомлення, що він виявив неподалік свого будинку хлопчика без батьків».
У задачі питається — як п’ятирічний хлопчик зміг здійснити таку мандрівку, непомічений дорослими людьми? Її маршрут він переповів поліцейським, які забрали хлопчика до відділку, нагодували і дали олівці, поки самі з’ясовували особу малолітнього мандрівника.
Сергій Хавлук: «Він розповів, що їхав до Новгород-Сіверського, щоб купити собі мобільний телефон».
Хлопчик уже був у розшуку у Сумській області — ті півдня, що мандрував. Зі слів мами малюка, він зник близько восьмої ранку – сказав, що піде випустить курей з курника, а сам пішов з дому.
Увечері того ж дня малого мандрівника забрали назад з Новгород-Сіверського додому на Сумщину правоохоронці і його батько. Той аж розплакався, коли побачив сина — сказав, всі дуже переживали, бо неподалік села є ліс, річка і навіть болото, і хто знає, куди могла зайти дитина. А от хлопчик, зі слів поліцейських, був трохи схвильованим, але не переляканим. І пообіцяв батьку, що більше ніколи не піде з дому без дозволу.

Передачі


ПогодаКурси валют