Get Adobe Flash player

17-ті «Сіверські музичні вечори» завершились (відео)

Фінальний концерт 17-го Міжнародного фестивалю класичної музики «Сіверські музичні вечори». Оркестр обласного філармонійного центру грає Бетховена під керівництвом всесвітньо відомого американського диригента Вінстона Фогеля. Микола Сукач, художній керівник фестивалю «Сіверські музичні вечори»: «Цей фестиваль в основному був з музики Людвіга ван Бетховена. Закінчується фестиваль знаменитою п’ятою симфонією та концертом для трьох інструментів з оркестром – скрипки, фортепіано та віолончелі».

 

Маестро Вінстон Фогель диригує симфонічними оркестрами і хорами по всьому світу. Виступати перед українською публікою — не в новинку. Вінстон Фогель, американський диригент: «В Європі у мене були концерти мабуть у всіх країнах, крім Ліхтенштейна. Іще я їздив до Японії, Китаю, Кореї. В Україні я побував у багатьох містах. Я тільки приїхав з Миколаєва та Херсона, і завтра поїду ще і до Полтави. Я сподіваюсь, що концерт пройде нормально і я не зроблю помилок».

 

Тим, як у Чернігові пройшов 17-й фестиваль класичної музики, його художній керівник Микола Сукач задоволений. Оркестр філармонійного центру (незмінний фронтмен фестивалю) відіграв із національною хоровою капелою, квартетом імені Лисенка, 15-річним дебютантом із Москви Філіпом Руденком, американською піаністкою Надєждою Влаєвою, японськими солістами та диригентом. Микола Сукач: «У нас настрій піднесений, тому що всі концерти пройшли вдало. Солісти у нас дуже високого міжнародного рівня. Приємне у мене відчуття, тому що концерти фестивалю пройшли при повних залах».

Передачі


ПогодаКурси валют