Get Adobe Flash player

«Трояндовий рай» (відео)

У Чернігові раніше ніж зазвичай розквітли троянди. Щоправда, поки що тільки на світлинах. Виставка Наталії Василинчук під назвою «Трояндовий рай» відкрилась у центральній міській бібліотеці. Ці фотографії мають цікаву і зворушливу історію, деталі якої – в наступному сюжеті.

 

«І є природа. І немає смерті. Є тільки різні стадії буття» — під таким епіграфом відкрилась виставка фотографа-любителя Наталії Василинчук. Вона працює дитячим лікарем, фотографування ж для неї – спосіб відпочити від тривожної й напруженої роботи. Наталія Василинчук, фотограф: «Рік тому померла моя мама. Вона дуже любила троянди, а тому на честь річниці її смерті я вирішила зробити фотовиставку троянд. Шукала їх скрізь: у власному саду, на подвір’ях у знайомих, навіть на клумбах Чернігова».

 

Батько Наталії — Григорій Сахно ледь стримував сльози від розчулення й гордості за доньку.

 

Високо цінять талант Наталії і її колеги по фотоклубу «Прекрасне поруч». Вони запевняють: по фотографіях можна багато сказати про особистість фотографа.

 

Ось ця фотографія – улюблена, зізнається пані Наталія. Можливо, тому, що тут якось по-особливому падає світло, можливо, тому, що дуже вдалий ракурс… Усього ж на виставці 22 фотографії, і деяким з них – майже десять років.

Передачі


ПогодаКурси валют