Get Adobe Flash player

Біля Малої Кошелівки впав вертоліт – легенда (відео)

Що робити, коли сталася аварія повітряного судна? Навички рятувальників для оперативної допомоги мають бути відточені до автоматизму. Саме для цього у Ніжинському районі були проведені навчання пошуково-рятувальних сил і систем авіапошуку.

 

Екіпаж судна не виходить на зв’язок, нема його і на радіолокаторах. На борту було вісім пасажирів та двоє членів екіпажу. Це легенда навчань, набуті навички цілком можуть стати в нагоді рятувальникам. В такому випадку формується штаб з проведення пошуково-рятувальних робіт, готуються авіаційні та наземні сили і засоби територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Далі – практична частина: з літака десантується парашутна група, знаходить першого постраждалого і евакуює його вертольотом спецавіазагону ДСНС.

 

Залучаються і наземні служби – з рятувальників, поліціантів, медиків. Саме такі групи мають загасити пожежу, що виникла через падіння авіасудна, організувати прочісування місцевості, аби були виявлені всі постраждалі, аби вони отримали першу медичну допомогу і були доправлені до шпиталів.

 

Під час цих навчань учасники із завданнями вправилися.

Передачі


ПогодаКурси валют