Get Adobe Flash player

Родина, яка втратила житло і гроші через оборудку, продовжує захищатися в суді (відео)

Слідство за кримінальним провадженням у цій справі веде Деснянський суд у Чернігові. Фактично, за офіційними даними суду, невідомо хто підписав документи й невідомо куди зникли гроші. Потерпіла Валентина Шевченко вважає, що в оборудці бере участь група осіб і тому наполягає на ширшому розгляді справи.

 

Валентина Шевченко в 13-му році купила для доньки – Юлії Юрченко – квартиру в Чернігові  по вулиці Бєлова, 37, корпус 3. Але згодом попередня господарка Валентина Новгородська, яка живе в Італії, заявила, що її квартира була продана незаконно, нібито по підробленій довіреності, виданій на її доньку Ксенію Булгаєву.

Отже, родина Шевченко – Юрченко втратила гроші, заплачені при купівлі квартири (майже триста тисяч гривень у 13-му році).

 

На черговому судовому засіданні з’явився як свідок юрист агентства нерухомості «Контактика», через яке відбулися купівля-продаж квартири, Сергій Борисенко. Як свідчить юрист, довіреність на Булгаєву написала в 13-му році в його присутності особа, яка назвалася матір’ю Ксенії Булгаєвої Валентиною Новогородською, при цьому надала паспорт. Але через півроку Новгородська прийшла й заявила, що підписувала довіреність не вона, і далі вже подала до суду на доньку й почалася вся ця історія. Між двома цими особами, каже юрист, він не помітив ніякої різниці, паспорт не викликав у нього сумнівів.

 

Але адвокати як Новгородської, так і Булгаєвої фактично продовжують дотримуватися позиції, що перший раз в агентстві нерухомості була не Новгородська, а невідома підставна особа.

 

На чергове клопотання Шевченко викликати на допит Новгородську суд відмовляє. Так само потерпіла родина отримує вже вкотре відмову в проведенні комісійної почеркознавчої експертизи (Шевченко-Юрченко не довіряють попередній експертизі, що визнала підпис Новгородської підробленим). Не оголошується і розшук чоловіка Булгаєвої, який зник з грошима, отриманими за продану квартиру. Адвокат Новгородської посилається при цьому на чутки, нібито чоловік переховується в окупованому Криму. В розшук втікача не оголошують.

 

Справа виглядає як детективне чтиво: документи підписав невідомо хто; гроші зникли невідомо куди; заявника по справі допитати неможливо; в додатковій експертизі підписів відмовляють; того, хто вивіз гроші, в розшук не оголосили.

 

Вкотре підкреслимо: якщо добросовісні покупці, придбавши квартиру в Чернігові через агентство нерухомості, залишаються і без житла, і без грошей, то таке саме може трапитися теоретично з будь-ким. Тому ця справа має велике суспільне значення.

Передачі


ПогодаКурси валют