Get Adobe Flash player

Валерій Куліч про два роки на посаді голови облдержадміністрації (відео)

 

Завдання, з яким йшов на посаду, — децентралізація, основні нинішні задачі – децентралізація, цілі на найближче майбутнє – децентралізація. Два роки на посаді голови обласної державної адміністрації Валерій Куліч. Про зроблене очільник області відзвітував перед журналістами – за чаєм. Чаювали в губернатора і мої колеги.

 

Валерій Куліч очолює державну адміністрацію Чернігівської області два роки. Вважає, вдалося головне – те, з чим йшов на посаду — запустити децентралізаційні процеси. А вони, заявив він під час зустрічі з чернігівськими журналістами, — основа всіх реформ в країні.

 

Валерій Куліч прийшов на державну посаду – через депутатське крісло – з бізнесу. Каже, гальмує реформи інертність нереформованої системи управління. Типовий приклад: історія з очільником комунального відомства, якого запідозрили в хабарництві.

 

Торкнувся очільник області і конфлікту, який розгоряється навколо того, яка лікарня буде головною в створеному Північному госпітальному окрузі – Корюківська чи Менська. Система госпітальних округів в області вже затверджена, а ось пріоритети будуть визначати ради округів, створені з медиків, і останнє слово буде за ними. В такій конкуренції губернатор бачить тільки позитив.

 

Ще одне проблемне питання сьогоднішнього дня – реформування системи освіти. Головне, вважає Валерій Куліч, — дати дітям якісні знання.

 

Голова обласної адміністрації зізнається: не раз були випадки, коли просто хотілося покласти заяву на стіл, але, вважає, треба таки довести до розуму системні речі, яким дав старт.

 

Валерій Куліч не надто довіряє різноманітним рейтингам. Але останніми даними, оприлюдненими Мінрегіонрозвитку, в принципі, задоволений. Область впевнено тримається в золотій середині по більшості показників соціально-економічного розвитку. З одного боку, могло б бути й гірше, з іншого – є потенціал для розвитку.
 

Передачі


ПогодаКурси валют