Get Adobe Flash player

Потяг Єднання: два дні гостин в регіоні (відео)

 

Вісім робочих локацій тільки сьогодні – від низки зустрічей з волонтерами до футболу. Результати роботи «Труханівської Січі» на Чернігівщині були оголошені під час прес-конференції в обласній адміністрації.

 

Потяг Єднання України «Труханівська Січ» — це передусім молоді люди. Амбітні, категоричні, завзяті і патріотичні. Нині для них головне – спілкування і єднання на місцях. Там, де роботи зараз найбільше. Під час зустрічі з учасниками проекту заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова зазначила: це – своєрідний виклик.

 

«Пасажирів» Потягу Єднання цікавило все – від організації патріотичної роботи до того, скільки коштів витрачається на громадські проекти і з яких рахунків. Чернігівщина, заявляють вони, — край, що швидко рухається вперед.

 

Участь у проекті Потяг Єднання беруть представники різних регіонів України. І кожен може порівняти плюси і мінуси.

 

В тому, що спільних проблем багато, учасники Потягу змогли переконатися «на власній шкірі». Насамперед в тому, що «розруха не в клозетах, розруха в головах». Так, гостей, за їх словами, не пустили до чернігівського Спасо-Преображенського собору, мовляв, «це приватна власність».

 

Втім, цей епізод не затьмарив загальні враження від перебування «Труханівської Січі» на Чернігівщині. Потяг Єдності України рушив. І він – не останній.

Передачі


ПогодаКурси валют