Get Adobe Flash player

Флеш-моб від військових музик (відео)

Військові музики вирішили відсвяткувати перший День українського добровольця у властивій їм манері — влаштували неочікуваний прем’єрний виступ просто посеред торгового центру. Завдяки флеш-мобу чернігівці вперше почули «Марш нової армії», як це відбувалося — краще побачити на власні очі.

 

В День українського добровольця військові музики вперше представили жителям Чернігова два прем’єрні твори — “Марш нової армії” та пісню “Сухопутні війська”. Загалом же під час флеш-мобу артисти військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України заграли чотири композиції — на додачу до вже названих прозвучав гімн АТО «Браття українці» та пісня «Ми переможемо».

 

Втім, несподівана прем’єра «Маршу» відбулась в цей день не лише в Чернігові Музичні флеш-моби на честь свята пройшли у десяти містах України. Репертуар оркестрів різний, але обов’язковою умовою для всіх було виконання “Маршу нової армії”, аранжування якого на сучасний лад буквально днями завершив відомий український артист Олег Скрипка. Колись — гімн УПА, тепер прославляє Збройні Сили України.

Передачі


ПогодаКурси валют