Get Adobe Flash player

«Жінки, мир, безпека» у Чернігові (відео)

Посилення уваги до забезпечення рівних прав жінок та чоловіків – одне із найважливіших питань на шляху до євроінтеграції, вважають членкині Національної ради жінок України. В облдержадміністрації відбулася робоча зустріч представниць ради та департаменту сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації. Головною тему обговорення стало виконання резолюції Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека». Яка роль представниць прекрасної статі у державотворчому процесі, розкажуть наші журналісти.

 

Розпорядженням Кабінету міністрів України затверджено Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека». Україна стала першою державою, яка затвердила зазначений план, причому в той час, коли в країні йде війна. Обговорити важливість цієї резолюції та впровадження спільних дій щодо її виконання зібрались представниці Національної ради жінок України та департаменту сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

 

Національний план спрямований на миротворчу та мирозасихну діяльність, зокрема участь жінок у встановленні миру. Співпраця обласної державної адміністрації та Національної ради жінок України здійснюватиметься за двома напрямами.

 

У період війни на Сході велика кількість жінок воюють пліч-о-пліч із чоловіками. Тож цей національний план має на меті реалізацію заходів, спрямованих на адаптацію жінок-воїнів у суспільстві.