Get Adobe Flash player

Як славутчанин у полтавця у Чернігові машину купував (відео)

Як казав злодій у відомій стрічці: «Вірити нікому не можна. Мені – можна». Людей незліченну кількість разів попереджали: «Не можна вірити безкоштовному сиру в інтернет-об’явах». Люди продовжують потрапляти на гачок шахраїв. Так сталося і з киянином, який вирішив купити машину у полтавця у Чернігові за оголошенням в мережі.

 

До поліції у Чернігові звернувся житель Полтавської області із заявою, що невідомий видурив в нього 12 тисяч гривень. Сталося це наприкінці минулого року. Потерпілий побачив об’яву в інтернеті про продаж автівки за недорого. Зв’язався з продавцем зі Славутича телефоном. Той попросив задаток у 100 гривень. Гроші були перераховані, а сторони домовилися зустрітися у Чернігові.

 

Продавець прибув без машини. Заявив, що авто – на литовській реєстрації, і якщо покупець – правоохоронець, може відібрати в нього об’єкт продажу. Хочеш машину – давай відразу 12 тисяч готівкою. Полтавець віддав гроші не вагаючись. Славутчанин накивав п’ятами.

 

Та чернігівські правоохоронці кидалу вирахували. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Зараз затриманий перевіряється на причетність до аналогічних злочинів.

 

А поліціанти в черговий раз нагадують: за інтернет-товар варто розраховуватися тільки після його отримання.

 

Правоохоронці зазначають, кількість шахрайств зараз зростає. Класика останнього часу – «Мама, я збив людину, відмазатися коштує стільки-то. Зараз до тебе прийде поліцейський, віддаси йому гроші». В таких випадках головне – не панікувати. Вивести в розмові шахрая на чисту воду просто, а повторних спроб заволодіти вашими грошима вони, як правило, не роблять.

Передачі


ПогодаКурси валют