Get Adobe Flash player

Гендерне питання в децентралізаційних процесах (відео)

Гендерне питання торкнулося й децентралізаційних процесів. Дослідження виявили: ті громади, в яких жінки беруть участь у керівництві, показують кращі результати, ніж ті, де керують самі чоловіки. Тож найактивніше жіноцтво області зібралося в Навчально-методичному центрі профспілок на фахову дискусію про права й можливості жінок, а також про їх роль у процесах децентралізації.

 

Фахова дискусія про права й можливості жінок — розмова про державну політику щодо цих питань, про роль жінок у бізнесі й на ринку праці.

 

Цікавий факт, пов’язаний з гендерною політикою: фахівці відзначають провідну роль жінок у процесі децентралізації. За словами спікерів, ця роль активно підвищується, адже реформа самоврядування – це і реформа можливостей жінок. А ключ до успіху – якісна освіта.

 

Поки що в області жінка очолює лише одну об’єднану територіальну громаду. В декількох інших жінки є керівниками відділів освіти, культури… І в таких випадках громада є набагато більш успішною – це результат спеціального дослідження Лариси Юди, радника голови облдержадміністрації з гендерних питань.

Передачі


ПогодаКурси валют