Get Adobe Flash player

Оперативному командуванню «Північ» — два роки (відео)


16 лютого 2015 року було створене оперативне об’єднання Сухопутних військ у північній частині України  із управлінським центром у Чернігові — оперативне командування «Північ». За два роки свого існування перетворилося у потужне військове формування, яке щогодини виконує бойові завдання по обороні України від зазіхань держави-агресора.
Робота Олександра Ярославцева — організація відновлення, ремонту та правильної експлуатації військової техніки. Він заступник начальника командира механізованого батальйону з озброєння оперативного командування «Північ», учасник бойових дій на Сході. Указом президента України майора нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Олександр Ярославцев, заступник командира батальйону ОК «Північ»: «Моя задача, чтобы техника двигалась, оружие стреляло, боеприпасы своевременно поставлялись. Естественно, все это ложится на мои плечи. Было неожиданно, что командование заметило мою работу. Я учасник боевых действий. Принимал учасните в боевых действиях в Луганской области, в Донецкой области. Я не просил эту награду. Значит, заслужил наверное, раз командование посчитало нужным вручить ее».

 

Оперативне командування «Північ», військові підрозділи якого щодня на передовій у Луганській та Донецькій області,  відзначає другу річницю свого утворення. Як пишуть в указах та розпорядженнях, «за особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій та при виконанні службових обов’язків», військові оперативного командування «Північ» отримують подяки та відзнаки від Президента, Міністерства оборони, чернігівської обласної та міської влади.

 

За два роки після створення оперативне командування «Північ» перетворилося в потужне військове формування, яке очолює одне із оперативно-тактичних групувань на Сході. Спочатку це був Авдіївський сектор, а зараз – Маріупольський.

 

«Північ» брала участь у відбитті атаки ворога в Авдіївці. Мати загиблого сержанта Володимира Бальченка отримує посмертну нагороду сина.

Передачі


ПогодаКурси валют