Get Adobe Flash player

Урок безпеки (відео)


Як втриматися від паніки під час пожежі, що робити, коли в квартирі сталося задимлення,  за допомогою чого можна гасити вогнище – знання відповідей на ці питання можуть врятувати життя. Спеціалісти УДСНС фіксують 1500-1700 пожеж в рік. Основна причина — необережне поводження з вогнем. Виправляти ситуацію вирішили разом з підростаючим поколінням.

 

Палаюча свіча, чашка з водою та ганчірка. Все це об’єкти для проведення досліду. Як правильно загасити вогнище? Відповідь на питання діти знаходять разом з фахівцями з безпеки життєдіяльності. Правильним буде накрити джерело загоряння ганчіркою, перекривши доступ кисню, і вогонь згасне. Якщо загоряння незначне, можна й полити водою. Так на практиці діти опановують нескладну, але дуже важливу для кожної людини інформацію.

 

Урок безпеки для учнів 3-4 класів Чернігівської загальноосвітньої школи №5 провели співробітники управління ДСНС в області та обласного навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Євгеній Дубина, співробітник УДСНС України в області: «Есть такое понятие «нейтральная зона». Продукты горения поднимаются вверх. Между полом и этой зоной есть безопасное растояние».

 

Слід зазначити, ці діти доволі обізнані. Вони добре орієнтуються в темі, активно пропонують свої варіанти виходу з критичної ситуації.

Наслідки необачного поводження з вогнем чи електроприладами страшні, підкреслюють співробітники ДСНС.

Валентина Прибитько, методист обласного навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності: «Наш центр совместно с управлением Государственной службы чрезвычайных ситуаций постоянно проводит профилактическую роботу с предупреждения детского травматизма в результате возникновения пожарных ситуаций нестандартных». 

Євгеній Дубина: «Перш за все, під час таких занять, які проводяться з використанням відеоматеріалів, діти зможуть пізнати ті наслідки пожеж, надзвичайних подій, також отримати знання правил поведінки в різних життєвих ситуаціях».

 

Лишається сподіватися, що діти засвоїли урок і їх майбутнє буде більш безпечним.

Передачі


ПогодаКурси валют