Get Adobe Flash player

Енергетики поки працюють в штатному режимі (відео)


Вчора Кабінетом міністрів прийняте розпорядження «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електроенергетики». Цим розпорядженням зокрема передбачена у разі загальної нестачі можливість погодинних відключень електроенергії. Але, якщо буде прийняте рішення про відключення, то чернігівські енергетики мають бути попереджені про це за три доби. На даний момент таких попереджень не надходило і «Чернігівобленерго» працює в штатному режимі.

 

Нестача антрацитового вугілля на теплових електростанціях у зв’язку з блокадою окупованих територій Донбасу може викликати в свою чергу й нестачу електроенергії. Через це Кабінет міністрів прийняв розпорядження «Про вжиття тимчасових заходів на ринку електроенергії».  У разі гострого дефіциту для споживачів це може обернутися погодинними відключеннями електрики, до яких треба бути готовими.

 

Графік погодинних відключень енергетиками вже розроблений, він є на офіційному сайті «Чернігівобленерго». В разі застосування відключення відбуватимуться через кожних чотири години.

 

Але навіть якщо рішення про відключення буде прийняте, згідно з розпорядженням Кабміну, енергетики і відповідно населення мають бути попереджені за три доби. Таких попереджень до «Обленерго» не надходило, і компанія працює в штатному режимі.

Володимир Ткач, голова правління ПАТ «Чернігвобленерго»: «Я хочу сказать жителям Черниговской области, нашим абонентам, чтобы они не переживали… Есть на то все нормативне документы – о том, как это будет происходить, если будет происходить. Я думаю, до этого не дойдет, но если «вдруг», то мы готовы. Если такая команда поступит, то, согласно нормативних документов, за трое суток нас предупредят. Команд никаких не поступало, компания работает в штатном режиме».

 

Нагадаємо: як повідомили керівники відповідальних служб на засіданні обласного штабу, при будь-якому розвитку подій до соціально важливих об’єктів (зокрема лікарень і водозабірних станцій) відключення застосовані не будуть. Опалювальний сезон розраховують закінчити вчасно, в середині квітня.

Передачі


ПогодаКурси валют