Get Adobe Flash player

Діти допомагають збирати кошти для хворого Тимофія Зленко (відео)

imagebam.com

 

У Чернігові діти з особливими потребами допомагають збирати гроші на пересадку кісткового мозку 4-річному онкохворому хлопчику. Щоб вкласти свою хоч невеличку краплинку у справу порятунку вартістю 130 тисяч євро, вони  співали і танцювали за благодійні пожертви. Це все Україна і її маленькі українці з великими серцями.

 

Коли розпочалась війна на сході країни, вони одними з перших відреагували на потреби неготових до неї українських військових, і почали збирати кошти. Потім прихистили в своєму гуртожитку переселенців з Донбасу, допомагаючи їм речами і навіть їжею. Вони – це студенти і викладачі Чернігівського коледжу економіки і технологій. Вони ж одними із перших відреагували на біду чернігівської родини Зленко, якій терміново потрібні 130 000 євро – аби врятувати життя 4-річного Тимофія.

Михайло Сокол, директор Чернігівського коледжу економіки і технологій: «Студенти сказали – ми краще не підемо на обід, а будемо старатись допомогти дитині цій».

Людмила Зленко, бабуся: «Ось таку акцію організували в коледжі, щоб студенти, хто захотів, зміг поділитись своєю копійкою. Дякую».

 

Студенти коледжу  влаштували благодійний концерт вартістю «хто скільки може». У скриньці і 1 гривня, і 200. Кожна з них – життєво важлива для Тимофія Зленка. Це розуміють дітки з особливими потребами, які зголосились співати і танцювати заради порятунку навіть незнайомого їм хлопчика.

Влада Фефелова, вихованка Чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2: «Я буду допомагати цьому маленькому хлопчику. Я бажаю йому здоров’я».

Регіна Гусак, директор Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2: «Самі діти особливі, які потребують і самі допомоги, сказали – ми будемо співати і танцювати і допоможемо збирати кошти для цього маленького хлопчика. Бо ніхто так не зрозуміє потребу жити, як особливі діти».

Людмила Зленко, бабуся: «Важко Тимофію зараз – він спить постійно, йому крапають високодозну хімію, майже їсти перестав. Ми робимо все, що можемо, і просимо добрих людей, чим можна, допомогти».

 

Коли звичайній українській родині кажуть, що порятунок дитини коштуватиме астрономічні 130 000 євро, їй залишається сподіватись на людей з великим серцем. Завдяки їм уже вдалось назбирати близько 14 тисяч євро, але 30 тисяч потрібні терміново  лише для пошуку донора кісткового мозку, бо рідного у Тимофійка нема. Ще 100 тисяч євро — це трансплантація за кордоном, бо в Україні від нерідного донора її не дозволяє законодавство. А термінова трансплантація — це єдиний шанс врятувати Тимофія Зленка. Тому 3 лютого кошти також збиратимуть на великому благодійному концерті в Чернігівському міському палаці культури, і цього тижня акції по збору коштів стартують майже у всіх навчальних закладах міста, аби кожен, хто захоче, міг приєднатись до порятунку хлопчика навіть декількома гривнями.

Регіна Гусак: «Це і виховна робота – щоб дітки розуміли, що є інші дітки, яким потрібна допомога. Краще я там не витрачу десь – мова йде навіть не про булочку чи солодощі, а коли діти ходять з 7-м айфоном, а хтось потребує навіть 10 чи 20 гривень».

 

Передачі


ПогодаКурси валют