Get Adobe Flash player

З 22 по 25 вересня на Чернігівщині проходитиме літературний фестиваль «Литаври» (відео)

Maslov_21[(005445)09-11-31]

 

22-го по 25-те вересня у Чернігові й Ніжині пройде перший міжнародний літературний фестиваль «Литаври». Відомі українські письменники, а також гості майже з двадцяти країн світу зустрічатимуться з читачами і презентуватимуть книги. Також у фестивалі візьмуть участь відомі музиканти й театральні колективи.

 

Українські письменники 22-го вересня в Чернігові, а 23-го в Ніжині зустрічатимуться з читачами в університетах, школах і бібліотеках. Так розпочнеться перший міжнародний літературний фестиваль «Литаври». У фестивалі, розповідає його організатор – письменниця з Ніжина Тетяна Винник, беруть участь і літератори й перекладачі з майже двадцяти країн світу: від Італії до Японії, від Литви до В’єтнаму, ми відкриємо для себе сучасну літературу Сирії, Ірану й Китаю, а Східна Європа представлена майже вся. У перших два дні відкриється фестиваль концертами, де автори читатимуть свої тексти, виступатимуть українські музиканти й театри анімації.

 

В рамках фестивалю 24-го – 25-го вересня біля Храму святої Катерини  в Чернігові триватиме книжковий ярмарок з автограф-сесіями авторів.

 

Фестиваль переслідує благодійну мету: організатори збирають книги для чернігівських шкіл, а також для шкіл і бібліотек на Донбасі.

 

Українська література зараз переживає час стрімкого розвитку, твори наших письменників перекладаються десятками мов світу. Тож дні фестивалю «Литаври», особливо 22 вересня (в Чернігові) і 23-е (в Ніжині) будуть заповнені унікальними можливостями спілкування з сучасними авторами. Докладно з програмою фестивалю можна ознайомитися в Інтернеті в соціальних мережах.

 

Передачі


ПогодаКурси валют