Get Adobe Flash player

«Чернігів Древній… Сучасний… Європейський» (відео)

ВР_21_06[(006930)15-43-11]

 

 

Микола Турчин – переможець завершального етапу конкурсу «Чернігів Древній… Сучасний… Європейський». Кращі світлини майстра, а також фотомитців, що брали участь у конкурсі, прикрашатимуть стенд біля Чернігівської міськради. А нині їх можна побачити в експозиції, що відкрилася у міському Палаці культури.

 

«Чернігів Древній… Сучасний… Європейський» — у міському палаці культури. Виставка – це своєрідне підбиття підсумків конкурсу на краще фото столиці Сіверського краю. Про творче змагання було оголошено ще у травні, відгукнулися більше півсотні професійних фотографів та любителів. Найкращі фото прикрасили стенд біля міської ради.

 

Олександр Ломако – заступник Чернігівського міського голови: «Подумали, що місто має оновлюватися, і візуально також. І ті стенди, що біля міської ради, які ви пам’ятаєте, вони вже були застарілі і морально, і вигляд у них був не досить гарний».

 

Найкращі роботи вже виставлялися на Дні Європи в Чернігові на Алеї Героїв та в драматичному театрі. Учасники конкурсу запевняють, що будуть ініціювати проведення таких виставок на постійній основі.

 

Микола Турчин, переможець конкурсу, голова обласної організації Національної спілки фотохудожників: «Добрий початок усіх виставок таких. Я думаю, що в нашому міському будинку культури ми постійно будемо оновлювати нашу експозицію. Не обов’язково до Дня міста, на протязі всього року».

 

Подивитися на роботи конкурсантів може кожен в холі міського Палацу культури та на стендах біля міської ради.

 

Передачі


ПогодаКурси валют