Get Adobe Flash player

ЧНТУ уклав угоду з норвезькими колегами (відео)

Pecherna_048[(000328)15-11-00]

Чернігів долучився до переліку студентських міст, що співпрацюють з іноземними партнерами в освітній галузі. Технологічний університет сьогодні підписав угоду про співпрацю з норвезьким Інститутом Яна Урбана Сандала. Яка мета угоди та які можливості відкриває вона для вітчизняних освітян — дивіться далі.

 

Чернігівський національний технологічний університет отримав шанс на реалізацію міжнародних освітніх ініціатив спільно з надійним європейським партнером з Норвегії. До чернігівського вишу приїхав засновник і генеральний директор Школи соціального підприємця IBS професор Ян Урбан Сандал.

 

Ян Урбан Сандал є науковим радником Королівського Норвезького Міністерства торгівлі та промисловості, він постійно виступає з промовами і лекціями на самітах, у топ-рейтингових університетах та на міжнародних наукових конференцій.

 

Технологічний університет вже має багаторічний досвід співпраці з іноземцями, нині виш має більше сотні іноземних партнерів у п’ятдесят двох країнах світу, серед них і Норвегія.

 

Відтак ректори вишів підписали договір про співпрацю. Для кожної країни цей договір має свої плюси: Технологічний  університет отримує матеріальні переваги, а норвежці – можливість розширення власної освітньої діяльності та розповсюдження досвіду за межами країни.

 

У рамках міжнародної освітньої діяльності Інституту Яна Урбана Сандала Чернігівський технологічний став партнером — дев’ятим у загальному списку.

Передачі


ПогодаКурси валют