Get Adobe Flash player

«Студентська весна-2016» (відео)

10315)13-32-03]

 

Конкурс, що з кожним роком збирає все більше учасників, стартував у Чернігівському коледжі економіки та технологій. У стінах цього навчального закладу «Студентська весна» проходить втретє. Студенти з самісінького ранку приїхати з Прилук, Сосниці, Ніжина, Новгорода-Сіверського. Оцінили студентську творчість і наші журналісти.

 

Майбутні педагоги, економісти, медики, будівники й агротехніки приїхали до Чернігівського коледжу економіки та технологій, аби похизуватися своїми талантами. «Студентська весна-2016» офіційно стартувала.

 

Протягом дня студенти намагалися найдостойніше представити і показати себе. На цей раз у конкурсі взяли участь 13 навчальних закладів. Кожен представив до десяти номерів. А відтак і номінації було чимало: вокальне мистецтво, бардівська пісня, хореографія, літературна творчість та оригінальний жанр.

 

Знервовані студенти за кулісами, зацікавлена публіка у залі – учасники конкурсу цього року надали перевагу українському слову: зі сцени лунали виконання проникливої поезії Ліни Костенко «Крила», уривки з «Марусі Чурай», а ще українські пісні та народні танці.

 

Студентська весна – чудова можливість не лише показати себе, але й розкрити подекуди приховані таланти.

 

Передачі


ПогодаКурси валют