Get Adobe Flash player

Відкрий в собі художника (відео)

ВР_21_07_15_Колибри_студия_Загони_пожалуйста[(015710)16-43-13]

 

Літо – не лише час для відпочинку, а ще й можливість знайти собі нове захоплення або відкрити у собі, наприклад, задатки художника. Потім намалювати шедевр і поїхати до Польщі. Думаєте, це неможливо? Наступний матеріал змусить вас взяти до рук олівці. Організатори оголосили умови проведення Міжнародного творчого конкурсу «Єднання».

 

Подібного мистецького конкурсу у Чернігові ще не було. Це спільний проект України і Польщі, мета якого – єднання творчих здібностей, народів та релігій. Він спрямований на підтримку обдарованих дітей, які відтворюють своє уявлення про красу.

 

Конкурс проводиться у два етапи. Перший передбачає проведення конкурсу кращих робіт на задану тему. Переможці отримують перепустку до наступного туру змагань.

 

На прес-конференції оголосили і завдання – це фотографія, представлена відомим скульптором і організатором конкурсу Геннадієм Єршовим, на якій зображений натюрморт, де зібрані речі, які є особистими і важливими для автора. Учасники конкурсу повинні інтерпретувати фото і намалювати своє бачення світлини.

 

А якщо вам невідомі такі терміни , як пастель, гратаж чи олійний живопис, не засмучуйтесь, адже конкурс розрахований на широке коло учасників. І навіть якщо ви в житті жодного разу не тримали в руках пензлика, ви все одно можете створити свій творчий шедевр. Вікових обмежень також немає.

 

Намальовані інтерпретації залишаться у фонді Геннадія Єршова і будуть використані у наступних виставках. А кращі роботи чернігівці матимуть змогу побачити вже 31 липня на Зеленій сцені. Тож швиденько хапайте папір та олівець і мерщій біжіть творити прекрасне.

 

Передачі


ПогодаКурси валют