Get Adobe Flash player

У приміщенні благодійного фонду Леоніда Кучми «Україна» відкрилась виставка «Чернігівська весна»

В її експозиції представлені роботи з рибних кісточок, які зробили вихованці Березнянського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, та картини у техніці гратографії і гранжу, створені вихованцями чернігівської арт-студії «Колібрі»

 

За 10 років роботи благодійного фонду «Україна» в його стінах презентувались дитячі виставки з усіх куточків нашої держави, але земляків Леоніда Кучми, юних чернігівців, привітали в Києві вперше.

 

У Березнянському навчально-реабілітаційному центрі опікуються дітьми з особливими освітніми потребами, допомагаючи адаптуватися малечі у суспільстві. Розвивають нахили та здібності школярів у 18 гуртках різних напрямків, але унікальності заняттям надають вироби саме з рибних кісточок. Букети білих орхідей на чорному тлі – результат кропіткої праці вихованців закладу — яскраво свідчать про творчі здібності, розвинене образне мислення та неабияку уяву гуртківців.

 

Арт-студія «Колібрі» представила 65 робіт у техніках гранжу та гратографії — давній італійській напрямок образотворчого мистецтва виявлення малюнку через шар темної фарби народжує незвичні та виразні твори.

 

Під час відкриття експозиції Леонід Кучма вручив сертифікат на придбання комп’ютера для обласного відділення Дитячого фонду України, який опікується сиротами, інвалідами, багатодітними родинами, талановитими дітьми та біженцями.

 

Далі виставка вирушить у турне столичними музеями, партнерами Фонду. Наприкінці березня «Чернігівська весна» прийде до літературно-меморіального будинку-музея Тараса Шевченка, а у квітні експозиції будуть представлені в Музеї видатних діячів української культури, зокрема, Старицького та Лесі Українки.

9-42-56]

 

Передачі


ПогодаКурси валют