Get Adobe Flash player

Звичні, колись формальні, патріотичні заходи у навчальних закладах тепер проходять на зовсім іншому рівні

Нехай кожен, хто каже, що нинішня молодь несвідома і байдужа, сходить на наступний концерт студентів  коледжу економіки і технологій для бійців АТО, бо в нинішніх умовах молодь, студенти, як ніхто інший, живе болями нашої країни і підтримує бійців.

 

Сам Бог вивів їх колону з проклятого Чернухіного до Артемівська на спокійну територію без жодної жертви, бо їхати довелося по бездоріжжю, замінованими полями, а в спину летіли кулі.   Водія Олександра побратими після щасливого виїзду з зони вогню величають «Урал» — за назвою вантажівки, якою він керував. Вдома чоловіка чекала тримісячна дитина і молода дружина — не повернутися живим він просто не міг. Останнє перебування в зоні АТО чоловіки назвали найважчим, там почалося справжнє пекло. Хлопці ще не відійшли від пережитого і поки не знають, чи знайдуть у собі сили знову туди повернутися. Але скоріш за все поїдуть, аби вберегти відстояти мир на Україні.

 

На повернення героїв чекали студенти коледжу економіки і технологій. За п’ять днів вони самі, без примусів, приготували бійцям концерт. А до того неодноразово збирали гроші для наших грифонівців і закупили одинадцять комплектів спецодягу.

 

Бійці передали студентам прапор з підписами побратимів. Це вже стало традицією, що після кожної ротації вояки приходять до студентів, на них чекають і дають нові стимули їхати на захист України. Може ця підтримка зберегла бійцям життя, бо за три ротації в чернігівському  «Грифоні» не було жертв. Студенти мають багато ідей, як ще підтримати наших героїв, зараз вони готують концерт для поранених, що перебувають в військовому госпіталі.

Передачі


ПогодаКурси валют