Get Adobe Flash player

«У Чернігові добрі та хороші люди», — кажуть тимчасові переселенці з Донецької та Луганської областей

Тим, хто був вимушений покинути рідну домівку через бойові дії, у нас охоче допомагають. І не тільки дорослі, а й діти. Нещодавно учні ліцею №15 передали волонтерам Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних зібрану для переселенців допомогу. Своїх нових господарів речі знайшли в Ладинці.

 

У санаторії «Десна», що у Ладинці Чернігівського району, проживає близько вісімдесяти тимчасових переселенців – це мами з дітьми. Умовами дуже задоволені і не перестають дякувати всім небайдужим людям, які їх підтримують.

 

Віра приїхала з Луганська з двома маленькими дітками. Коли хлопчики захворіли на бронхіт, їх одразу прийняли на лікування до Чернігівської центральної районної лікарні навіть без документів. На медикаменти жінка не витратила не копійки. Каже, дуже хоче додому, та там поки що немає ніяких умов для нормально життя, а у Ладинці їй з малечею комфортно.

 

Майже у всіх, хто зараз тимчасово проживає у Ладинці, вдома залишились близькі родичі. Та головне для жінок було забрати з того пекла дітей.

 

Керівник Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних Микола Романов розповідає, що представники його організації приїздять до Ладинки регулярно. Задоволений, що вони не єдині, хто допомагає переселенцям, а одні з багатьох.

 

Дякують небайдужим людям і ті переселенці, які знайшли притулок в обласному центрі. Ніна з чоловіком та чотирма дітьми приїхали з Алчевська Луганської області. Вже підшукали будинок, де будуть жити. Платити їм потрібно поки лише за газ і світло. Дітей уже влаштували в школу і садочок. Підтримав їх і Микола Романов.

46)16-29-39]

 

Передачі


ПогодаКурси валют