Get Adobe Flash player

Представлений новопризначений голова Корюківської райдержадміністрації Віктор Чернуха.

Це призначення – одне з кадрових рішень, які ухвалюються зараз щодо місцевих керівників, і на його прикладі доцільно розглянути проблеми, з якими стикаються і посадовці, і місцеві громади.

Віктор Чернуха, призначений головою Корюківської райдержадміністрації, вже працював раніше на цій посаді. Тому більшість співробітників РДА сприйняли його призначення доброзичливо. У заході взяли участь заступник голови обласної адміністрації Сергій Журман, голова районної ради Михайло Баклажко, народний депутат України Валерій Дубіль.

Керівнику району одразу доведеться взятися за розв’язання першочергових соціально-економічних питань, серед яких для Корюківки головні – це налагодження роботи бюджетоутворюючого підприємства – Корюківської фабрики технічних паперів, і проблема ремонту поліклінічного відділення центральної районної лікарні.

Учасники заходу відвідали ЦРЛ, поліклініка якої недоремонтована: бюджетні кошти, виділені на ремонт, наполовину, очевидно витрачені не за призначенням. Щодо цього ведеться розслідування. Людей доводиться приймати в лікарняному корпусі й пологовому відділенні.

Maslov_15[(001969)08-58-03]

 

Передачі


ПогодаКурси валют