Get Adobe Flash player

Студенти привітали з Великодніми святами підопічних геріатричного пансіонату.

На Великодні свята ніхто не має залишатися поза увагою і особливо ті, кому її, зазвичай, не вистачає. Їм часто бракує душевного тепла і простого спілкування, цю пустку в душі підопічних Чернігівського геріатричного пансіонату, на Великодньому тижні, спробували заповнити студенти коледжу економіки і технологій.

До Великоднього концерту у Чернігівському геріатричному пансіонаті, студенти коледжу економіки і технологій готувалися з особливим настроєм, адже для них це не просто захід «для галочки», це –можливість поділитися своїм душевним теплом. Участь у безпосередній підготовці, випіканні пасок та фарбуванні крашанок, взяло більше 3-х десятків молодих людей.

Ідея привітання підопічних геріатричного пансіонату, її втілення в життя стовідсотково належать студентам, які власним прикладом намагаються показати: як це бути ЛЮДИНОЮ.

По завершенні концертної програми кожен мешканець пансіонату отримав невеличкий подарунок, створений руками студентів — пасочка з крашанками. Та головне тут не подарунок, а турбота.

Ті ж, хто не зміг потрапити на концерт зустрічав гостей у своїх кімнатах, куди студенти власноруч принесли частинку свята.

 

Передачі


ПогодаКурси валют