Get Adobe Flash player

НОВИНИ

Помічники Святого Миколая в погонах (відео)

15.12.2017

Курсанти та фахівці Академії Державної пенітенціарної служби України на один день стали помічниками Святого Миколая. Майбутні офіцери розписували пряники — подарунки дітям, чиї батьки загинули під час бойових дій у зоні АТО. Візерунки на «зірках» […]«Майдан. Таємні файли» братів Капранових (відео)

Що відбувалось за лаштунками Майдану? Брати Віталій та Дмитро Капранови презентували у Чернігові результати свого журналістського дослідження. Книга «Майдан. Таємні файли» вийшла друком у вересні. Там автори опублікували свідчення 21-го учасника Революції Гідності. На цьому […]VI «Розумовські зустрічі» (відео)

Міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» вшосте зібрала у Чернігові теоретиків та практиків в галузі державної служби, місцевого самоврядування, науковців України та закордону. Як визначаються питання сталого розвитку об’єднаних територіальних громад і чому вчитимуть державних службовців – […]Дослідники, художники, творці — в художньому музеї (відео)

Ткацтвом та гончарством наші предки займалися сотні років тому. Традиційні техніки цих народних промислів й до сьогодні українці ретельно зберігають як культурне надбання. Митці, які розвивали ці старовинні види декоративно-прикладного мистецтва, є й на Чернігівщині. […]«Академія ДПтС» зустрілась із «Сумихімпром СДУ»: 4:6 (відео)

Нагадаємо, триває друге коло групового етапу чемпіонату України з футзалу серед команд Другої ліги. Це вже друга гра, де зустрічаються чернігівці із сумчанами. Про результати матчу — далі у сюжеті.   Під час другої зустрічі […]В дні 20-ї річниці свого польоту в космос Леонід Каденюк приїхав до Чернігова (відео)

14.12.2017

Він першим презентував незалежну Україну на космічній арені. В дні 20-ї річниці свого польоту в космос на американському шатлі «Колумбія» Леонід Каденюк приїхав до Чернігова — саме тут він зробив свій перший крок до мрії, […]ЧНТУ отримає гроші на термомодернізацію (відео)

  Європейський інвестиційний банк профінансує реконструкцію 29 об’єктів Чернігівського національного технологічного університету, які знаходяться в 9 приміщеннях навчального закладу. Йдеться про мільйони євро, які будуть використані на  заміну вікон та дверей, утеплення стін, цоколю, покриття […]Діти організували свято для ліквідаторів (відео)

  Їх стає все менше – людей, які закрили собою світ від атомного лиха вже більше 30 років тому.  Та чи відчувають вони сьогодні належну турботу  з боку суспільства й держави? 14 грудня  Україна вшановує  […]