Get Adobe Flash player

НОВИНИ

22 червня – День скорботи і вшанування жертв війни в Україні (відео)

22.06.2017

  22 червня 1941-го  — початок наступу німецьких військ на Східному фронті.  Для радянських людей це день початку Великої Вітчизняної. Для нас, сьогоднішніх,  22 червня – День скорботи і вшанування жертв війни в Україні. Квіти […]Ще один десяток жінок області стали «Матерями-героїнями» (відео)

  Народити, виростити та виховати гідних людей – непроста материнська робота. Жінок, що зробили материнський подвиг – удостоюють звання «Матері-героїні». У залі облдержадміністрації жительки Чернігівщини отримують високу державну нагороду.  Цього разу це благородне звання отримують […]Рятувальники навчають дітей правилам безпечної поведінки (відео)

Вже майже місяць як школярі пішли на найдовші в році канікули. Як правило, саме в цей час дітвора найбільше наражається на небезпеку через надлишок вільного часу. На жаль, батьки не можуть щохвилини контролювати своє чадо. […]Професія швачки — актуальна на ринку праці Чернігівщини (відео)

  В області зареєстровано більше чотирьох сотень суб’єктів господарювання легкої промисловості. Є і великі підприємства: комвольно-суконна компанія «Чексіл», взуттєва фабрика «Берегиня», швейні підприємства — «Елегант» та «Сівертекс» (раніше відоме як «Сіверянка»). Тож на швачок завжди […]У Деснянці поховали залишки загиблих у Другій світовій війні солдатів (відео)

  Невідомий. Невідомий. Невідомий. Невідомий. Так виглядає багато списків загиблих у Другій світовій війні солдатів. Загинув майже кожен другий українець, який пішов на фронт. Сьогодні двох із них поховали у селі Деснянка Чернігівського району. Двох […]День українського поля відсвяткували у Носівці (відео)

21.06.2017

Кожен другий буханець житнього хліба на українському столі зроблений із жита селекції Носівської дослідної станції. А ще більше, 80% вівсяних каш, цих «геркулесових стовпів здорового харчування»  – теж  з сортів Носівщини.  За 106 років роботи […]Науковість та фейковість подій Другої світової (відео)

  Коли  22 червня 1941 року німецько-фашистські війська вторглись на територію колишнього Радянського Союзу, розпочалась Велика Вітчизняна війна.  Міф, кажуть історики. Не Велика Вітчизняна і не розпочалась. Але 22 червня в Україні однаково пам’ятний день. […]Пожежа на Масанівському полігоні: комунальники зробили висновки (відео)

  «З пожежі ми зробили висновки», – кажуть представники підприємства «АТП-2528», яке займається утилізацією сміття на чернігівському полігоні твердих побутових відходів.  Фахівці планують  у найближчий час збільшити запас води на випадок гасіння, посилити охорону, зробити […]