Get Adobe Flash player

НОВИНИ

Як життя перемагає смерть (відео)

19.10.2017

По це можна дізнатися, відвідавши щойно відкриту в Чернігові виставку «Військово-польовий арт». Про це розповідають твори більш ніж ста двадцяти народних майстрів, визнаних в Україні й світі.   Павло Ротар, організатор виставки «Військово-польовий арт», учасник […]Медична реформа для Чернігівщини (відео)

Сьогодні Верховна Рада прийняла медичну реформу. Базовий закон передбачає гарантований пакет послуг і лікарські засоби за рахунок державного бюджету для українців. Зокрема, безкоштовною буде екстрена, первинна та паліативна медична допомога. Головна ж зміна – в […]9-й всеукраїнський Потяг Єднання «Труханівська Січ» зробив другу зупинку на Чернігівщині (відео)

Два дні молодь провела під Крутами у селі Пам’ятне і сьогодні вони приїхали до Чернігова. На «пасажирів» чекає насичена програма.   Ще позавчора Потяг Єднання України прибув на Чернігівщину. В рамках підготовки до 100-річчя бою […]Чотири тисячі свиней знищують у Куликівці (відео)

Від вчорашнього вечора у Куликівці почали масово нищити свиней у місцевому сільгосппідприємстві «Колос». Йдеться про величезне поголів’я – майже чотири тисячі худобин. Туші свиней почали палити.   Ще 2-го жовтня в господарстві «Колос» в Куликівці […]Міжнародна біомеханіка у «Чернігівському Колегіумі» (відео)

Такий сучасний напрямок науки про фізичне виховання як біомеханіка розглядають у Чернігові на міжнародній науковій конференції. Науковців та спортсменів з різних країн приймає Національний університет «Чернігівський Колегіум» імені Шевченка.   Міжнародна конференція, присвячена біомеханіці, проходить […]«Територія Голодомору: пам’ять невмируща» (відео)

Навчальний фільм під такою назвою представники Національного музею-заповіднику жертв Голодомору презентували у обласному військово-історичному музеї. На зустріч запросили викладачів шкіл та училищ, аби вони, в свою чергу, показали цей фільм у своїх навчальних закладах.   […]Четверта обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді в Чернігові (відео)

Спільні з науковими керівниками дослідження представили майже сімдесят старшокласників. Мета заходу – не лише залучати учнів до дослідницької роботи, а й виховувати патріотизм. Цього року конференція присвячена 90-річчю журналу «Краєзнавство».   Історичне краєзнавство – надійна […]«Ми всі рівні, але різні» (відео)

18.10.2017

  Соціальний флеш-моб «Ми всі рівні, але різні» пройшов в Чернігові за ініціативи благодійної організації «Логос» на підтримку батьків і дітей інвалідів. Чи змогли організатори привернути увагу громадськості до проблем «унікальних дорослих дітей», з’ясовували наші […]